Konteyner Üretimi ve Satışı

Konteyner Üretimi Kayseri; Kayseri Konteyner standart ve birleşimli konteyner yapılarının tamamında sandwich panel konteyner sistemi kullanılmaktadır. Duvar sistemiyle beraber Kayseri Çatı Kiremit Aktarma olarak ilk kez çatıda da sandwich panel sistemini kullanın markadır. Bu nedenle Firmamız modüler yaşam alanları kaliteden konfora, ısıdan soğutma izolasyonuna çok sayıda üstünlüklere sahiptir.

Firmamız konteynerin duvarlarında 50 mm, çatısında ise 125 mm kalınlığa sahip konfor ve yüksek izolasyon sunan sandwich panel sistemi kullanılmaktadır. Panellerin montajlandığı taşıyıcı alt ve üst şaselerin tamamen vidalı birleşim özelliği ve geçmeli panel sistemi yapının kolayca kurulum yapılabilmesini sağlamaktadır. Yapının başka bir projede kullanımı için yine vida ve geçmelerinden zarar görmeden sökülerek başka mekanlara kolayca taşınıp kurulum yapılmasını veya depolanmasını sağlamaktadır. Yine Firmamız üretiminde yer alan yapılarında kullanılan pvc kapı ve ısı camlı pvc pencereler yüksek izolasyona yardımcı olmaktadır. Böylece ürünlerimiz benzerlerine göre yüzde 60’lara varan oranlarda ısı izolasyonu ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Konteyner yaşam ünitelerimizde kullanılan malzeme ve üretim şartları düşünüldüğünde firmamız yapıları yüzde 35’e varan oranlarda daha az karbon salınımı ile çevre dostudur.

Kayseri Konteyner Satışı;

Konteyner ihtiyaçlarınızda Size Özel Ebatlarda Özel Üretim Ürünler Üretmekteyiz. Belirtilen Oda Sayısı WC, Duşakabin, Mutfak, Oturma Alanı, Yatak Odası gibi seçenekler sunmaktadır. Isı Yalıtımı Dilediğiniz Ebatlarda Ürünler, Parke Döşemeli, Su tesisatı ve Elektrik Tesisatları yapılmıştır.